ASUS X550VX-XX147D laptop geliyor

'Notebook / Laptop' forumunda BilisimUzmanı tarafından 29 Mart 2016 tarihinde açılan konu

1. BilisimUzmanı

BilisimUzmanı Yeni Üye

Asus firmasının en çok satılan GTX 950 ekran kartlı X550JX-XX171D modelinin yerini alacak olan 6. nesil Intel Core i7 6700HQ işlemci ile güçlendirilen yeni modeli X550VX-XX147D özellikleri ve fiyatı listelendi.

Ürün Kodu: Asus X550VX-XX147D
    İşlemci : Intel Core i7-6700HQ Quad Core (2.6GHz Turbo ile 3.5GHz 6MB Cache)
    Ekran Boyutu : 15.6" 1366x768 LED HD
    Ekran Kartı : Nvidia GeForce GTX 950M 4GB
    Sistem Belleği : 4GB 1600 MHZ DDR3
    Disk Kapasitesi : 1TB 5400 RPM
    İşletim Sistemi (Yazılım) : FreeDos

Yine rami 4gb olarak gelen bu cihazı 8 ve 12gb ramli versiyonlarını yakında görmemiz mümkün gibi görünüyor.

Asus X550VX-XX147D incelemesi:

Son düzenleme: 16 Mayıs 2016
  2. Denek01

Denek01 Yeni Üye

güzel laptopmuş ama bunun ramleri ddr4 olacak snaırım yukarda hatalı yazmışlar.

3. BilisimUzmanı

BilisimUzmanı Yeni Üye

haklısınız Ramler DD4 olacak HDD de 7200 olarka güncellenmiş.

4. Sercan

Sercan Yeni Üye

full hd değil sanırım bu laptop?

5. Leon

Leon Moderator Site Yetkilisi

Full HD değil zaten bu özellikte bir laptopu Full HD olarak 4000 TL nin altına bulman zor.

6. reis55

reis55 Yeni Üye

bu laptop ne zaman stoklara gelir ? bildiğiniz bir inceleme linki falan var mı nasıldır bir görsek..

7. Leon

1-2 haftaya gelecekmiş şuanda yoldaymış dediler ben firmaya sordum.

8. reis55

reis55 Yeni Üye

teşekkürler,
    gelir gelmez almayı düşünüyorum bu laptopu 12gb ramli olarak alacağım ve şuan en uygun burada var sanırım google dan araştırınca buldum

http://www.novabilgisayar.com/bilgi.asp?ID=11073

nova bilgisayar zaten uzun yıllardır takip ettiğim sağlam güvenilir firmalardan biridir o yüzden bu firmayı tercih edeceğim.

9. Leon

10. reis55

reis55 Yeni Üye

sanırım kararımı verdim artık okullar kapanır kapanmaz bu laptopdan alacağım. incelemesini de izledim çok güzel olmuş benim istediğim zaten GTA V ve benzeri oyunları sorunsuz oynatsın bana yeter.

Bu Sayfayı Paylaş