Samsung Galaxy S6 telefon geliyor

Tarafından   23 Şubat 2015

Samsung Galaxy S6 telefon geliyor

Samsung marka akıllı telefonlar arasında en üst model olarak sunulan Galaxy S serisine yeni bir model daha ekleniyor, Galaxy S6 . Daha telefon piyasaya sürülmeden bazı fotoğraf ve görselleri paylaşılmaya başlandı. Bu görsellerde en dikkati çeken özellik ise telefon ekranını 3 farklı açıdan görülebilir olacak olması. Yan açıdan çekilmiş alttaki fotoğrafta görüldüğü üzere Samsung Galaxy S6 görünür ekranın kenara doğru eğimi sayesinde 90 derece yandan bakılsa dahi görüntü alınabiliyor olması. Ayrıca Galaxy S6 akıllı telefonun çerçevesiz tasarımı da oldukça dikkat çekici.

Galaxy S6

 

Ayrıca Samsung Norveç internet sitesinde Galaxy S6 modeline ait bazı ekran görüntüleri de internete sızdırılmış durumda. Bu görsellerde Samsung Galaxy S6 akıllı telefonun ses sistemi olarak stereo hoparlöre sahip olacağı, önceki modellere göre ve özellikle Galaxy S5 e göre daha dayanıklı olacağı ve Galaxy S6 modelinin her iki kenarınında kavisli cam olacağı yani çerçevesiz olacağı izlenimlerini uyandırıyor.

Samsung Galaxy S6

Samsung Galaxy S6 görsellerden görüldüğü üzere bir geri sayım sayacı olduğu ve bu sayacın 1 Mart 2015 tarihinde ayarlı olduğu görülüyor. Bu da Galaxy S6 modelinin 1 Mart tarihinde Mobile World Congress (MWC) 2015 kamsamında tanıtımı yapılacağı anlamına geliyor.

Samsung Galaxy S6 ekran görüntüleri

Samsung Galaxy S6 screen

 

Samsung Galaxy S6 ekran

Samsung Galaxy S6 menu

Samsung Galaxy S6 resim

Samsung Galaxy S6 akıllı telefon 1 Mart 2015 tarihinde Barcelona da tanıtımı yapılacak.

Samsung Galaxy S6 fiyatı ile ilgili henüz net bir bilgi bulunmasa da Samsung Galaxy S6 fiyatının 2000 TL civarında olması öngörülüyor.

Samsung Galaxy S6 özellikleri

İşlemci: Snapdragon 810
Bellek: 16GB Sistem Belleği
Ekran : 2560×1440 çözünürlüklü AMOLED